Sjednejte kartu LemonPay a nabídněte svým zaměstnancům mnoho benefitů na jednom místě

0
59

Lámete si hlavu nad tím, jaký benefit nabídnout svým zaměstnancům tak, abyste uspokojili co nevíce z nich? Takový úkol není ani trochu jednoduchý vzhledem k různorodým přáním, která byla vznesena. Protože si uvědomujeme skutečnost, jak moc jsou zaměstnanecké benefity pro spokojenost zaměstnanců a tím i jejich loajalitu důležité, přinášíme nabídku benefitní karty LemonPay, která shrnuje mnoho benefitů na jedno místo a přináší výhody nejen pro zaměstnance, ale také pro zaměstnavatele.

Výhody pro zaměstnance

S benefitní kartou LemonPay je možné platit na mnoha místech, jako například ve fitness centrech, ve wellness, v oblasti vzdělávání, za dovolenou, kulturu a knihy. Karta LemonPay navíc slouží také jako stravenková karta s neomezenou platností finančních prostředků. Lze jí zaplatit na více než 80 000 místech v České republice. Pokud s ní budou zaměstnanci platit v restauraci, nebude nutné počítat, o kolik více budou muset ke stravence doplatit anebo zda se za jídlo a pití dostanou na částku, ze které bude moci prodejce vydat nazpět.

Výhody pro zaměstnavatele

Sjednání a aktivace karty LemonPay je jednoduchý proces, který s naší pomocí hravě zvládnete a dokážete ovládat. V dnešní době je moderní věci usnadňovat, v čemž nám pomáhá rychlý vývoj technologií, na kterém je založena také benefitní karta LemonPay. Veškeré odměny či příspěvky, které budou na karty zaměstnanců nahrány, je možné evidovat jako daňově uznatelné náklady. S pořízením benefitní karty je možné vést ji také jako stravenkovou kartu, díky které ubyde každoměsíčního papírování a klasické papírové stravenky budou vedeny jako elektronické stravenky.

Neváhejte a oslovte odborníky, kteří ví o benefitní kartě nejvíce. Zodpoví vám veškeré vaše dotazy a doporučí vám, jaká kombinace benefitů pro vaše zaměstnance bude ta nejlepší.

Předchozí článekS manželem jsme chtěli jít do vlastního, ale teď váháme. Je to dobrý nápad?