Virtuální kancelář jako adresa sídla firmy či místo podnikání

0
83

Pokud podnikáte, ať už jako fyzická či právnická osoba, je vaší povinností uvádět adresu sídla (právnická osoba) nebo adresu místa podnikání (fyzická osoba). Je ale naprosto normální a pochopitelné, že určité profese je možné vykonávat z domu a jiné dokonce nutné vykonávat v terénu. Vlastní kancelář, ve které se budete nacházet, tedy fyzicky nepotřebujete, na základě novely zákona je však nezbytné adresu sídla či adresu místa podnikání uvést. Nabízíme vám proto virtuální kancelář, která splňuje veškeré právní předpisy a zároveň není nutné vynakládat nepřiměřenou výši finančních prostor pro nájem fyzické kanceláře.

V čem spočívá podstata

Pokud chcete podnikat, je nutný souhlas k zápisu do rejstříku. Aby vám však tento souhlas mohl být udělen, adresa sídla či místa podnikání je k tomu nezbytně nutná a v případě její absence byste přišli do rozporu s právními předpisy. Navíc by nebylo možné zasílat vám korespondenci. Virtuální kancelář proto poskytuje zcela legální cestu k tomu, jak vést sídlo firmy, navíc za nižší cenu než v případě pronájmu kanceláře.

Výhody virtuální kanceláře

První, již zmíněnou výhodou, jsou nízké náklady. Sídlo firmy v Praze je možné zřídit již od 200 Kč za měsíc. Tím však výhody zdaleka nekončí. Druhou výhodou je lokalita kanceláře, která se nachází na lukrativní adrese v Praze, jejíž přesnou lokaci si můžete vybrat sami. Sídlo společnosti na dobré adrese zvyšuje důvěryhodnost vašeho podnikání. S pronájmem virtuální kanceláře se vám naskýtá také možnost využít doplňkových služeb, jakými je například správa a evidence pošty, či využití služeb kvalifikovaného personálu, kteří se mohou starat o vyřizování pracovních hovorů. V případě nutnosti je samozřejmě možné odkázat kontakt přímo na vás. Navštivte webové stránky a zjistěte další potřebné informace, případně nás neváhejte kontaktovat.

Předchozí článekHematit, magický kámen s mocnými účinky
Další článekVyplatí se fotovoltaická elektrárna, i když nemám střechu na jih?